Męskie Tematy po męsku!

Wizyta u stylisty to pewność dobrego wyglądu!

Fajna fryzura sprawia, że czujemy się dobrze i jesteśmy pewni siebie. Za pomocą fryzury wyrażamy styl i osobowość. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni przywiązują coraz większą wagę do włosów. A co, jeśli patrzymy w lustro i nie jesteśmy zadowoleni ze swojej fryzury? Na pomoc ruszy na stylista-specjalista!

Fryzura musi być dobrana do Ciebie, a nie do trendów!

Dobór odpowiedniej fryzury nie należy od najłatwiejszych zadań. Fryzura musi być dopasowana do kształtu głowy, typu urody, rodzaju włosów, jak również do naszych preferencji. Co więcej, musimy czuć się w niej dobrze i wygodnie.

Znalezienie idealnego rozwiązania może okazać się dość trudne. Nawet, gdy znajdziemy w internecie czy w gazecie wymarzoną fryzurę wcale nie musi to oznaczać, że będzie nam w niej do twarzy i, że będziemy czuć się w niej komfortowo.

Wszystko to sprawia, że coraz więcej osób korzysta z pomocy profesjonalnych stylistów. Stylista fryzur dobierze rodzaj fryzury do typu naszych włosów i urody, doradzi odpowiednią długość i kolor.

Współczesna stylizacja fryzur daje ogromne możliwości – styliści tworzą wyjątkowe fryzury zarówno z długich, gęstych i grubych włosów, jak również z cienkich i słabych. W zależności od preferencji osoby zainteresowanej, proponują skromne i „grzeczne” fryzury, jak i te zwariowane i z pazurem. Nie brakuje pomysłów na delikatne, naturalne koloryzacje, jak i na bardzo oryginalne, na przykład różowe czy zielone pasemka albo cięcia rodem z wybiegów.

Co więcej, stylista udzieli nam też wskazówek dotyczących pielęgnacji włosów i pomoże wybrać najlepsze w naszym przypadku kosmetyki – zadba o każdy szczegół i sprawi, że będziemy wyglądać zjawiskowo.

Niewymagająca fryzura codzienna

Wielu osobom, zwłaszcza paniom, zależy na tym, aby fryzura nie była zbyt wymagająca. Kobiety zazwyczaj nie mają czasu na długotrwałe modelowanie włosów, chcą więc w przeciągu kilku minut nadać swym włosom odpowiednią objętość i kształt. Styliści doskonale o tym wiedzą i zazwyczaj udzielają swym klientkom porad również w tym zakresie. Dzięki temu panie po wyjściu od stylisty same mogą w krótkim czasie stworzyć ciekawą fryzurę i wyglądać pięknie.

Krótkie cięcia dotyczące panów, również potrafią zająć sporo czasu podczas modelowania ich żelami bądź pastami. Dobrej jakości stylista oszczędzi nam mnóstwo czasu! Dodamy jeszcze, że prawidłowo i starannie wykonane cięcia sprawiają, że włosy układają się same, a my bez wysiłku możemy cieszyć się naturalnym i ciekawym lookiem.

Trwała fryzura na imprezę

Oprócz fryzur codziennych, warto wspomnieć również o fryzurach na różnego typu imprezy. Imprezowa fryzura musi doskonale prezentować się nawet przez całą noc. Co więcej, musi również współgrać z naszą stylizacją. Ważne też żebyśmy dobrze się w niej czuli i mogli bawić się bez potrzeby poprawiania fryzury co godzinę.

Stylista to pewność, że na wyjątkowych wydarzeniach będziesz dobrze wyglądał

Na koniec warto wspomnieć o fryzurze ślubnej dla panny młodej – tutaj rola fachowców jest nieoceniona, dlatego panie często w tym przypadku chcą wydać małą fortunę. Fryzura ślubna musi być absolutnie wyjątkowa, współgrać z całym strojem panny młodej i przyciągać wzrok wszystkich gości. Często też kobiety decydują się na welon, wianek, kapelusz, opaskę i tak dalej – fryzura musi być też dopasowana do takich ozdób. Spokojnie, styliści z pewnością stworzą coś wyjątkowego. Mężczyzna również podczas takiego wydarzenia chce wyglądać dobrze, zwłaszcza, że z każdej strony otoczą go aparaty. Warto się przy takiej okazji wybrać do stylisty razem ze swoją wybranką.

Zaufaj specjalistom!

Niezależnie od tego, czy potrzebujemy pomocy stylisty w doborze fryzury na co dzień czy też na wyjątkową imprezę  lub własny ślub, możemy mieć pewność, ze fachowe salony fryzjerskie i profesjonalni styliści staną na wysokości zadania i zadbają o to, żebyśmy czuli się wyjątkowo dobrze. Nie ma znaczenia rodzaj naszych włosów, ich długość, to czy są kręcone, proste lub też to w jakiej są kondycji – fachowcy poradzą sobie z każdym zadaniem.

 Źródło: Stylista fryzur gdynia http://www.dolcevitasalon.pl/

Opinie i komentarze

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o