Męskie Tematy po męsku!

Dylematy Sugar Babies – wypłata miesięczna, czy rozliczenie po randce

Istnieje wiele form płatności dla Sugar Babies (to zjawisko opisałam szerzej tutaj), ale szczególnie popularnymi metodami są pieniądze otrzymywane za randkę lub stała, czyli tygodniowa bądź miesięczna forma wypłaty. Choć jedyną różnicą między nimi może wydawać się częstotliwość otrzymywania pieniędzy, Sugar Babies muszą z rozwagą decydować o rozliczaniu się ze swoim tatusiem. Jakie czynniki muszą uwzględnić?

Plusy i minusy rozliczania się z Sugar Daddy po każdej randce

Pieniądze za randkę mogą otrzymywać za każdym razem, gdy wychodzą z Sugar Daddy na randkę. Umawiają wtedy się na wysokość „wypłaty” (na przykład na kwotę 500 zł za randkę), i ustalają częstotliwość randek. Największą zaletą tego typu zapłaty dla Sugar Baby jest to, że pieniądze otrzymuje odrazu po zakończeniu randki. Tak zorganizowana płatność jest dobra, gdy Sugar Baby dopiero poznaje się ze swoim Słodkim Tatusiem i nie jest pewna, czy przypadnie jej on do gustu. To rozwiązanie jest bardzo korzystne dla pań, które chcą obrabiać więcej niż jednego Tatusia. Jeżeli Sugar Daddy będzie płacił za każde spotkanie, najprawdopodobniej nie będzie prosił co noc lub co drugą noc. Niestety, takie wypłaty mogą zostać uznane za zbyt niskie, a wiadomo, że kobieta musi się cenić. Jednak nie wszystko stracone. Sugar Baby zawsze może roztoczyć swój urok i poprosić o podwyżkę.

A jakie są minusy otrzymywania pieniędzy bezpośrednio po randce? Otóż Sugar Daddy może również nagle przestać się odzywać, więc budżet będzie niepewny. Ten sposób jest równy z większym ryzykiem i zazwyczaj nie jest nastawiony na relacje długoterminowe. By oświadczyć swojemu Tatusiowi, że jego Sugar Baby go zaakceptowała i jest gotowa na przejście w długoterminową więź może zaproponować mu stałą wypłatę jej należności.

Sugar Babies i relacje długoterminowe, czyli stałe wypłaty

Stała wypłata, to z góry otrzymana suma którą otrzymuje się raz na tydzień lub miesiąc. Gwarantuje ona stabilność, a wyliczanie wydatków jest o wiele łatwiejsze. Większość Sugar Daddies, którzy oferują dwutygodniową lub miesięczną wypłatę, nie szukają relacji krótkoterminowych – zazwyczaj planują pozostać ze swoją Sugar Baby przez jakiś czas. Dzięki temu, chętniej inwestuje w swoją zabaweczkę. Sugar Babies mogą być pewne, że w takiej relacji wpada również wiele bonusów. Spontaniczny wyjazd na wakacje bądź nowa torebka będą częstą premią. Niestety, są również minusy takiego rozwiązania! Sugar Daddy płaci za cały okres znajomości, dlatego może wymagać stałej uwagi. Na porządku dziennym mogą być telefon od Tatusia codziennie rano bądź duża ilość wiadomości tekstowych w ciągu dnia. Trudniej jest też dogadać się o podwyżkę, a jeszcze trudniejsza jest próba umawiania się z więcej niż jednym mężczyzną – może okazać się to wyczerpujące!

Leń Kontrolowany
Etatowy leń
Ekspert od wyszukiwania prostych rozwiązań trudnych spraw. Wykonuj zadanie efektywnie, a nie ciężko!
Blog

2
Opinie i komentarze

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
RedaktorKtosiek Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ktosiek
Gość
Ktosiek

To gdzie mam szukać takiej dziewczynki?