Daddy’s Little Girl

Daddy’s Little Girl, czyli dziewczynka tatusia

Daddy’s Little Girl, czyli dziewczynka tatusia

Dorosła kobieta określa się jako Daddy’s Little Girl, a jej partner czyta jej książki na dobranoc, kąpie, daje klapsy, jeśli jest niegrzeczna i uwielbia, gdy nosi dziewczęce stroje. O co chodzi? Znany fetysz o nazwie BDSM (bondage, discipline, sadism and masochism) ma swój słodki odłam o nazwie DDlg (Daddy Dom, little girl). Cała zabawa nadal polega na dominowaniu jednego z partnerów (dominować może również kobieta, którą nazywa się wtedy Mummy), lecz drugi z partnerów ma za zadanie emanować słodkością, niewinnością oraz dziecinnością. Należy zaznaczyć, że jest to związek zdrowych na ciele i na umyśle, a przede wszystkim dorosłych, ludzi. Niewątpliwie, rozwój tych dwóch fetyszy ma związek z coraz większą świadomością seksualną kobiet.

Lukardis - Zestaw | BDSM | Bad Kitty


Jeśli chcesz przekonać się, czy Twoją kobietę kręcę klimaty DDlg bądź BDSM, zamów zestaw, który wpisuje się w obydwa klimaty, a przy tym nie jest wulgarny. Z tym zestawem masz ogromne szanse, że Twoja kobieta nie przestraszy się eksperymentu, a być może spodoba jej się nowa zabawa podczas gry wstępnej.

Daddy’s little girl, a Sado-Maso

Różnica między BDSM, a DDlg jest bardzo nieduża, ale istotna. Można przyjąć rolę Pana (Sir) i Uległej (Kitten) albo Tatusia (Daddy) i Dziewczynki (BabyGirl). W pierwszej relacji dominuje mroczny klimat, sprawdzanie granic oraz upodlanie, natomiast w drugiej, opiekun musi otaczać, swoją słodką podopieczną, opieką. Należy pamiętać, że są to fetysze, które uaktywniają się głównie w formie gry wstępnej oraz w czasie seksu. Większość osób, które realizuje te fantazje są osobami niezależnymi, aktywnymi zawodowo oraz w pełni akceptowani społecznie.

Szok dla społeczeństwa

Jeśli chcesz zobaczyć jak prezentuje się Dziewczynka Tatusia, wystarczy przejrzeć profil jednej z najpopularniejszych polskich posiadaczek instagramowego konta. Joanna Kuchta zszokowała polską widownię pokazując zdjęcia na których ubrana jest w różowe, słodkie ciuszki, królicze uszy, białe pończochy i krótkie futerka. Erotyzm na jej zdjęciach był wyjątkowo subtelny, ale również specyficzny. Właśnie ten klimat pozwolił jej wyróżnić się wśród polskich celebrytek i zdobyć ogromną widownię.

instagramming w a big bear 🐻 #raggedxjoanna

A post shared by Joanna Kuchta (@joannakuchta) on

Tatuś na pełen etat

Osobiście zapewne ich nie poznamy, natomiast są pary, które w relacji tatuś-dziewczynka żyją cały czas. Tatuś dba o swoje maleństwo, które jest podziwiane, zadbane i adorowane. Podstawą takiego związku jest system kar i nagród, które głównie dotyczą Little. Muszą one dbać o swojego Tatusia i jego humor, pilnować by były zawsze ubrane tak, jak chce Tatuś, a nawet pytać o zgodę przy każdej najmniejszej czynności (przykładowo, wyjście z domu). Dziewczynka musi być bardzo zależna od Tatusia. Oczywiście, chęć bycia w takim związku musi być wyrażona po obydwu stronach. A Ty, chciałbyś zostać Tatusiem Dziewczynki?

Lukardis
Ekspert od problemów łóżkowych i gadżetów erotycznych. Dostarczy nam wiedzy i pomysłów na podtrzymanie ognia w łóżku.

Opinie i komentarze

3 komentarzy do "Daddy’s Little Girl, czyli dziewczynka tatusia"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Agu - MiskiDwie
Gość

Jestem LG czasami i nie chce wpadac w tanie psychologizowanie, ale LG sa czesto osoby, ktore musialy ‚szybko dorosnac’ – w dziecisntwie wymagalo sie od nich zeby byly powazne, spokojne, nie dano sie pocieszyc dostatecznie dlugo dziecinstwem.

Redaktor
Admin

My dowiedzieliśmy się zupełnie przeciwnej rzeczy – osoby uprawiające DDlg nie chcą, żeby patrzeć na ich związek przez pryzmat kontaktów z rodzicami i okres dzieciństwa. Że to zupełnie nie tak!
Prawda, jak zawsze, zapewne leży po środku. A każdy taki związek różni się od siebie.

Rave
Gość

Mdlb istnieje jednak tylko w teorii. W praktyce wszystkie kobiety chcą być albo little albo małą dla dla swojej lesbijskiej dziewczyny.