inkBOOK EXPLORE – większe możliwości

inkBOOK EXPLORE – większe możliwości

Z końcem czerwca br. ruszyła przedsprzedaż nowego modelu czytnika ebooków: inkBOOK EXPLORE od Arta Tech, wrocławskiego producenta urządzeń opartych o technologię e-papieru. Nowy czytnik został wyposażony w większy, 8-calowy ekran z regulowanym doświetleniem, ułatwiający przeglądanie obrazów, tabel i wykresów.

Wielkość i możliwość personalizacji ustawień ekranu to największe atuty inkBOOK EXPLORE. Urządzenie zostało wyposażone w dotykowy wyświetlacz E Ink Carta HD o przekątnej 7,8 cala i rozdzielczości 1872 x 1404 px. Nowością jest, że w inkBOOK EXPLORE możemy regulować nie tylko natężenie światła (co jest już standardem w czytnikach z wyższej półki), ale i jego barwę, co pozwala na niemal nieograniczoną personalizację doświetlenia – dla jeszcze większej wygody czytania.

inkBOOK EXPLORE, czytnik na 8 – większy ekran, większe możliwości

Bardzo dobra widoczność szczegółów, wysoki kontrast i brak ghostingu sprawiają, że użytkownicy mogą wyświetlać na ekranie np. komiksy czy mangę z zachowaniem wysokiego komfortu obcowania z tekstem i obrazem. Wielkość ekranu pozytywnie wpływa również na przeglądanie tabel i zestawień.

inkBOOK EXPLORE, podobnie jak pozostałe produkty Arta Tech, oparty jest na systemie Android, który daje możliwość uzyskania osobistego charakteru ustawień. Czytnik jest kompatybilny z aplikacjami funkcjonującymi w tym systemie, umożliwiając instalację tych wybranych.

Wrocławski producent planuje rozpocząć regularną sprzedaż modelu EXPLORE tego lata. Więcej informacji: www.inkbook.pl.

Ekran: E Ink Carta, 7,8 cala, dotykowy
Rozdzielczość: 1872 x 1404 px
Wymiary: 192 x 140 x 9 mm
Waga: 242 g
Pamięć wewnętrzna: 8 GB,
RAM: 1 GB,
Bateria: 3000 mAhLi-ION Polymer
Procesor: i.MX6SL (z wbudowanym kontrolerem E Ink)
Kolor obudowy: Czarny
Złącza: microUSB, microSD
Wi- Fi: tak
Bluetooth: tak
Doświetlenie ekranu: Tak, regulowane natężenie i barwa
Wspierane formaty: Y epub, pdf, mobi, txt, fb2, html, rtf
Dodatkowe funkcje: Możliwość instalowania aplikacji, możliwość zmiany wyglądu tekstu, programowalne przyciski, dodawanie zakładek, notatek, zmiana tapety i wygaszacza
Sugerowana cena: 999 zł

Opinie i komentarze

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o